Vana maja renoveerimine

Põhuplaat sobib suurepäraselt  vanas majas seinte ja lagede ehitamiseks, säilitades sealjuures hoone hea mikrokliima ja kahjustamata tarindeid. Põhuplaadiga anna võimaluse kiiresti saavutada sirged seinad (video Seina ehitusest) ning ka plaadi viimistlemine on tunduvalt kiirem kui paljud teised krohvimise lahendused ilma tugeva plaatmaterjalita.

  • 001

Uue maja ehitus

Alates aprillist 2018 on meie tootevalikus saadaval kataloogimajad. Tegemist on läbimõeldud ja funktsionaalse planeeringuga kodudega, mille ehitamisel kasutame seina- ja laekonstruktsioonides põhuplaati.

Põhuplaadist ehitamisel ei kasutata aurutõket, seega konstruktsioonid jäävad hingama ja saavad alati välja kuivada. Soojustusmaterjalina kasutame ainult kvaliteetset Werro Wool tsellupuistevilla, mis oma omadustelt sobib hästi kokku puidu ja põhuplaadiga ning aitab luua toimiva terviku. Meie väljatöötatud konstruktsioonilahendused tagavad meie ehitatud kodudele palkmajale sarnase hea ja tervisliku mikrokliima.

  • Meistri projekt - põhuplaadist elumaja. Arhitekt Timo Titma

Heliisolatsioonitööd

Pakume heliisolatsioonitöid juba olemasolevatele hoonetele ja korterelamutes, kus soovitakse vähendada väljast poolt või kõrvalt korteritest tulenevat müra.

Põhuplaat töötab ideaalselt ka kontorites, kus soovitakse luua vaiksemat keskkonda, et luua parem keskkond tööle keskendumiseks.

  • randalu stuudio (1)

Helistuudiod

Põhuplaat on tuntud oma hea helipidavuse poolest. Tänu sellisele omadusele on ka paljud muusikud tellinud meie käest endale kodusiseseid stuudioid erinevateks otstarveteks. Oleme ehitanud alates 6m2 salvestus- ja proovikabiinist kuni 120m2 stuudioni.

  • IMG_0334

Soov ise ehitada

Põhuplaadist maja ehitamine ei ole keeruline ja sellega saab hakkama ka ise. Peab lihtsalt jälgima põhimõtteid, mida põhuplaadi paigaldamisel järgida.
Enne ehitama hakkamist on mõistlik läbi töötada plaadi töötlemise punktid lehel KKK või võta meiega julgesti ühendust läbi kodulehe kirjakasti.

Lisaks saame aidata ka projekti koostamisega, kus tõttab appi hea partner Raadius arhitektid.

  • Põhuplaadi karusell (2)

Muud võimalused

Lisaks ehitusmaterialile on põhuplaati võimalik kasutada ka muudel eesmärkidel.

Põhuplaat on testitud ja laialt kasutatud materjal, mis sobib näiteks vibu ja ammu laskmise märklauaks. Euroopa
suurimad vibulaskmisega seotud ettevõtted kasutavad põhuplaati märklauana just seetõttu, et noole
välja tõmbamisel tekkinud auk täitub taas põhuga.

  • 28217636_10213701381841351_356271249_o (1)