Skip to content

Vana maja renoveerimine

Põhuplaat sobib suurepäraselt  vanas majas seinte ja lagede ehitamiseks, säilitades sealjuures hoone hea mikrokliima ja kahjustamata tarindeid. Põhuplaadiga ehitamine annab võimaluse kiiresti saavutada sirged seinad (video: Ebaühtlaste palkseinte rihtimine ) ning ka plaadi viimistlemine on tunduvalt kiirem kui paljud teised krohvimise lahendused ilma tugeva plaatmaterjalita.

Uue maja ehitus

Alates aprillist 2018 on meie tootevalikus saadaval kataloogimajad (link viib teid meie teisele kodulehele kodukuubis.com). Tegemist on läbimõeldud ja funktsionaalse planeeringuga kodudega, mille ehitamisel kasutame seina- ja laekonstruktsioonides põhuplaati.

Ning muidugi on meie ampluaa ka kõik eriprojektid ehk siis klient tuleb meie juurde juba valmis  ehitusprojektiga ning sealt juba läheme üheskoos edasi.

Põhuplaadist ehitamisel ei kasutata aurutõket, seega konstruktsioonid jäävad hingama ja saavad alati välja kuivada. Soojustusmaterjalina kasutame ainult kvaliteetset Werro Wool tsellupuistevilla, mis oma omadustelt sobib hästi kokku puidu ja põhuplaadiga ning aitab luua toimiva terviku. Meie väljatöötatud konstruktsioonilahendused tagavad meie ehitatud kodudele palkmajale sarnase hea ja tervisliku mikrokliima.

Heliisolatsioonitööd

Pakume heliisolatsioonitöid juba olemasolevatele hoonetele ja korterelamutes, kus soovitakse vähendada väljast poolt või kõrvalt korteritest tulenevat müra.

Põhuplaat töötab ideaalselt ka kontorites, kus soovitakse luua vaiksemat keskkonda, et luua parem keskkond tööle keskendumiseks.

Tänaseks oleme jõudnud nii kaugele, et meie kliendid teostavad lihtsamaid heliisolatsioonitöid juba ise. Meie käest tuleb “know how” ning materjalid, kuid tööga saab tegelikult pea igaüks hakkama.

Helistuudiod

Põhuplaat on tuntud oma hea helipidavuse poolest. Tänu sellisele omadusele on ka paljud muusikud tellinud meie käest endale kodusiseseid stuudioid erinevateks otstarveteks. Oleme ehitanud alates 6m2 salvestus- ja proovikabiinist kuni 120m2 stuudioni.

Meie vast tuntumad kliendid on Studio89 Tallinnas ning Kristjan Randalule ehitatud kodustuudio.

Eriline teenus nõudlikule kliendibaasile!

Soov ise ehitada

Põhuplaadist maja ehitamine ei ole keeruline ja sellega saab hakkama ka ise. Peab lihtsalt jälgima põhimõtteid, mida põhuplaadi paigaldamisel järgida.
Enne ehitama hakkamist on mõistlik läbi töötada plaadi töötlemise punktid lehel KKK või võta meiega julgesti ühendust läbi kodulehe kirjakasti.

Lisaks saame aidata ka projekti koostamisega, kus tõttab appi hea partner Raadius arhitektid.

Muud võimalused

Lisaks ehitusmaterjalile on põhuplaati võimalik kasutada ka muudel eesmärkidel.

Põhuplaat on testitud ja laialt kasutatud materjal, mis sobib näiteks vibu ja ammu laskmise märklauaks. Euroopa
suurimad vibulaskmisega seotud ettevõtted kasutavad põhuplaati märklauana just seetõttu, et noole
välja tõmbamisel tekkinud auk täitub taas põhuga.